Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mexicaans Dodenmasker Met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
StijlMinimalistisch
OnderwerpEtnografica
Afmetingen21.6 x 15.9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig minimalistisch Mexicaans dodenmasker van aardewerk met parelmoer.

Past in elke interieur.  Voor de liefhebber.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.
Conditie is goed.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGendringen,  Nederland
Starttijd13-1-2022 om 13:49
Eindtijd16-1-2022 om 21:15
Biedingen (9)