Niet of onleesbaar gesigneerd - Mietje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mietje kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mietje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mietje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mietje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij genaamd MietjeIngelijst en gesigneerd Gedateerd 2006
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  Artforeveryone
Lid sinds 2018
0 verkochte items
44 cm
54 cm
30 cm
40 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSint niklaas,  België
Starttijd9-10-2018 om 20:10
Eindtijd23-10-2018 om 22:30
Biedingen (6)