Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Afmetingen | 62 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Geachte Expert/taxateur (en bieder). Via een boedelruiming in Woerden ben ik dit unieke kunstwerk tegengekomen.
Helaas niet gesigneerd..... maar gezien de kwaliteit van de lijst en het kunstwerk zou het mogelijk een vroege ongesigneerd werk van Leo Gestel kunnen zijn (erkende kunstenaar die in Woerden is geboren).
Ik weet dat de kans hierop niet groot is, maar mogelijk kunt u dit met u kennis en ervaring nazien. Indien het geen vroege Leo Gestel werk is, is het op zichzelf een fraai kunstwerk welk met zorg in een kwaliteitslijst is ingelijst en mogelijk toch in een veiling kan worden opgenomen . Dat is uiteraard aan u...... Mijn voorwaarde van het ingediende kavel. Het ingediende kavel dient, voor mij, vooral mooi vormgegeven (design) of bijzonder product/item/onderwerp te zijn.
Een kavel die een historische, nostalgische en/of bijzondere uitstraling heeft.
Vooral de samenhangende uitstraling is hierbij bepalend wat leuk, mooi en/of exclusief is, en hiermee ook de prijs wat het voor een koper waard is. Wat voor één koper mooi is, is het voor een andere koper juist niet. De koper bepaalt uiteindelijk wat het aangeboden kavel waard is.
Dat maakt kunstveiling zo uniek, leuk en spannend voor mij en voor kopers.
Hopend op een positieve beoordeling.
Met vriendelijke groet,
Theo Hoefnagel
Tos Dsign = Theo’s Design | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland |