Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mystiek eindejaar landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Afmetingen 62 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Fraaie en unieke houtskool tekening van een unieke mystieke omgeving/landschap.
Deze impressionistische en in luminisme stijl uitgevoerde voorstelling, is van een "bladloze" periode, welk elk jaar, aan het einde van een jaar plaatsvind, waarmee deze voorstellen uniek is in zijn beeldvorming.

Graag op waarde te bieden
Dit kunstwerk, ongeacht dat de kunstenaar/vormgever onbekend is, heeft het totale design een bijzondere historische, nostalgische en/of bijzondere uitstraling.
Vooral de samenhangende uitstraling is hierbij bepalend wat leuk, mooi en/of exclusief is, en hiermee ook de prijs wat het voor u als koper waard is.
Het geheel is vakkundig ingelijst door een specialist, in een even fraaie notenhouten lijst met bewerkte rand en voorzien van geaccentueerde "dubbele" pass-partout, met glasplaat.
Zie de gedetailleerde foto's voor het volledige beeld.

Details
Techniek: Houtskool tekening
Voorstelling: Mystiek eindejaar landschap
Afmeting lijst; Hoog 62 cm / Breed 75 cm / Diep 3,2 cm
Afmeting: afbeelding: Hoog 33 cm / Breed 48 cm
Gewicht: 4,6 kg.
De foto's zijn een onderdeel van de omschrijving.

Het liefst op te halen (Woerden) of anders koerierskosten voor rekening koper.
Geachte Expert/taxateur (en bieder).

Via een boedelruiming in Woerden ben ik dit unieke kunstwerk tegengekomen.
Helaas niet gesigneerd..... maar gezien de kwaliteit van de lijst en het kunstwerk zou het mogelijk een vroege ongesigneerd werk van Leo Gestel kunnen zijn (erkende kunstenaar die in Woerden is geboren).
Ik weet dat de kans hierop niet groot is, maar mogelijk kunt u dit met u kennis en ervaring nazien.

Indien het geen vroege  Leo Gestel werk is, is het op zichzelf een fraai kunstwerk welk met zorg in een kwaliteitslijst is ingelijst en mogelijk toch in een veiling kan worden opgenomen .
Dat is uiteraard aan u......

Mijn voorwaarde van het ingediende kavel.
Het ingediende kavel dient, voor mij, vooral mooi vormgegeven (design) of bijzonder product/item/onderwerp te zijn.
Een kavel die een historische, nostalgische en/of bijzondere uitstraling heeft.
Vooral de samenhangende uitstraling is hierbij bepalend wat leuk, mooi en/of exclusief is, en hiermee ook de prijs wat het voor een koper waard is.
Wat voor één koper mooi is, is het voor een andere koper juist niet.
De koper bepaalt uiteindelijk wat het aangeboden kavel waard is.
Dat maakt kunstveiling zo uniek, leuk en spannend voor mij en voor kopers.

Hopend op een positieve beoordeling.

Met vriendelijke groet,
Theo Hoefnagel
Tos Dsign = Theo’s Design
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (73)

Geplaatst door  TosDsign
Lid sinds 2021
82 verkochte items
75 cm
62 cm