Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Georges Hogerwaard - Vrouwenportret - Pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Soort Lijst: Soort Lijst

Opmerkingen: Onbekende kunstenaar, naar Georges Hogerwaard.

Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.

Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.

In goede staat; Vlot getekend werk van onbekende kunstenaar naar Georges Hogewaard. Werk is erg mooi ingelijst. De lijst is op enkele plekken wat verf kwijt.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  verborgenkunst
Lid sinds 2017
0 verkochte items
73.5 cm
85 cm
43 cm
53 cm

ObjectlocatieEersel,  Nederland
Starttijd19-11-2019 om 16:35
Eindtijd1-12-2019 om 21:18