Een groot schilderij van een ons onbekende kunstenaar. -Techniek: Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam. -Goed ingelijst in een houten lijst. -Afmetingen: Lijst, 118 x 118 x 3 cm. Spieraam, 100 x 100 cm. -Herkomst: Uit de privé-collectie van Jan Willem Tuytel (1947-2001), een Nederlandse kunstverzamelaar die in Italië in een kasteel woonde en overleed in mei 2001. Deze grote, moderne kunstcollectie met ca. 250 werken, werd in 2010 door de nieuwe eigenaar van het kasteel per toeval ontdekt in een verborgen kelder van het kasteel. De kelder had een geheime toegang. De kunstcollectie kwam in 2012 terug naar Nederland. -Conditie: In goede staat met een paar lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Aalsmeer of Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Vanwege het formaat kan dit werk NIET per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Aalsmeer of Amsterdam te komen.
Goed
In goede staat met een paar lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer of amsterdam, Nederland
koeriersdienst