Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlOriëntaals
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 12.5 cm (h x b)
Incl. lijst29 x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige antieke aquarel van een Perzische master in originele klederdracht. Riem en dolk zijn verhoogd met (blad?)goud. Op geschept papier geschilderd. Hopelijk biede naar waarde!!
geen opmerkingen
Binnen Nederland € 11,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  Margie
122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
22 cm
29 cm
12.5 cm
22 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd10-8-2019 om 15:23
Eindtijd18-8-2019 om 21:03
Biedingen (3)