Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!
Design

Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONEIDA USA verzilverde koffie/thee-set gemerkt. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Design
Jaartal 1940
Stijl Zilver/Goud
Afmetingen 12 x 23 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 2 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Verzilverde set, silver plated gewicht totaal 1.8 kg

Van ONEIDA USA 1935

Theepot 12 cm met deksel 23,8 cm  858 gram   9 cm  gemerkt
Suikerpot 7,7 cm rand en 8,7 cm greep 14,3 cm 266 gram 7 cm gemerkt
melkkan 12 cm met deksel 12,8 cm  208 gram  7cm gemerkt
Dienblad doorsnede 31,4 cm gewicht 468 gram
Handgrepen met sierlijke bloemmotieven
Fraaie set

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Molenhoek, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (74)

Geplaatst door  Ganesha
Lid sinds 2021
24 verkochte items
23
12
9