Karel Appel - 'Tête', ingelijst
Peter Nieuwendijk - Teken aan de wand
Lenneke van der Goot - Composition With Wolves
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenboeket
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Afmetingen | 16 x 9 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilrijk, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Wilrijk, België |
Starttijd | 3-10-2022 om 22:52 |
Eindtijd | 13-10-2022 om 20:33 |