Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Peelgezicht. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Impressionistisch peelgezicht.
Linnen op board.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aarle-rixtel, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 36,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
344 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
70 cm
60 cm
60 cm
50 cm