Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Papier is 25 x 35, de afdruk is 22 x 18 cm. Gesigneerd links boven.
Kan ook als brievenbuspakket verzonden worden tussen dik karton.
goede conditie
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (56)

Geplaatst door  loft
79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
35 cm
25 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVelserbroek,  Nederland
Starttijd7-12-2018 om 15:27
Eindtijd15-12-2018 om 22:09
Biedingen (3)