Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pierre achternaam onleesbaas - 1972 - kleurrijke hout of linodruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Papier is 25 x 35, de afdruk is 22 x 18 cm. Gesigneerd links boven.
Kan ook als brievenbuspakket verzonden worden tussen dik karton.

goede conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  loft
FA. (14 )

459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:07-12-2018 om 15:27
Eindtijd:15-12-2018 om 22:09
Biedingen (3)
mineur
13 dec. / 15:12
€ 5
Zaansgroen
13 dec. / 15:12
€ 3
mineur
12 dec. / 08:41
€ 1