Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Planten met vogel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst59 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aziatisch tafreel van een vogel
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.
Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Het werk is in een goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
29 cm
59 cm
23 cm
54 cm

ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd11-1-2022 om 14:19
Eindtijd23-1-2022 om 20:01
Biedingen (4)