Niet of onleesbaar gesigneerd - Poezelig - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Poezelig kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Poezelig kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Poezelig kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Poezelig kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai kunstwerk in olieverf op doek.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00

ObjectlocatieAntwerpen,  België
Starttijd16-1-2022 om 14:30
Eindtijd23-1-2022 om 19:04
Biedingen (7)