Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen12.5 x 14.5 x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd

Een 14-delig servies uit het Portugese Coimbra, uit circa de jaren '30, bestaande uit een roomkan, suikerpot en zes kop-en-schotels.

Afmetingen:

Suikerpot: h 13 x b 16 x d 12 cm

Roomkan: h 12,5 x b 14,5 x d 10 cm

Schotel: h 2 x b 13 x d 13 cm

Kop: h 5 x b 10 x 8,5 cm

Administratieve code:

QQDIJK

Er is wat slijtage door gebruik. Dit is de merken aan randen en de zilveren decoratie. Zie hiervoor de foto's.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (54)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10017 verkochte items
14.5
12.5
10