Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, 14-delig Portugees servies kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen12.5 cm x 14.5 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd

Een 14-delig servies uit het Portugese Coimbra, uit circa de jaren '30, bestaande uit een roomkan, suikerpot en zes kop-en-schotels.

Afmetingen:

Suikerpot: h 13 x b 16 x d 12 cm

Roomkan: h 12,5 x b 14,5 x d 10 cm

Schotel: h 2 x b 13 x d 13 cm

Kop: h 5 x b 10 x 8,5 cm

Administratieve code:

QQDIJK

Er is wat slijtage door gebruik. Dit is de merken aan randen en de zilveren decoratie. Zie hiervoor de foto's.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (78)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (841)
14.5
12.5
10
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:28-08-2018 om 13:46
Eindtijd:09-09-2018 om 19:54
Biedingen (3)
schoffel
08 sep. / 10:47
€ 15
paulb
08 sep. / 10:47
€ 10
schoffel
28 aug. / 21:12
€ 1