Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van man - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van man kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van man kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van man kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kleurrijk schilderij
ConditieRedelijk
Kleurrijk schilderij van man
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland
Binnen Nederland € 10,10

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  Josboek
Lid sinds 2019
8 verkochte items
40 cm
50 cm

ObjectlocatieAlphen aan den Rijn,  Nederland
Starttijd2-9-2020 om 11:27
Eindtijd12-9-2020 om 19:34