Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met Bloemen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geen spectaculaire kunst. Rustig, beetje statig stilleven van een pot crysanten.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
301 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
60 cm
50 cm
40 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAarle-Rixtel,  Nederland
Starttijd22-12-2021 om 22:29
Eindtijd5-1-2022 om 22:12
Biedingen (5)