Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Proefdruk KLM kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1961
Techniek Gemengde Druktechniek
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Zeldzaam Proefdruk zonder tekst en logo

Een zeer zeldzaam KLM test proefdruk/poster DC-8 met registratienr PH-DCJ uit 1961 zonder logo en tekst.

Normaliter heeft de poster een KLM logo evenals tekst op de lijnen gedrukt als voorbeeld zie foto 2 dit is het uiteindelijke eindresultaat met tekst en logo normaal gesproken

Dit is een zeer zeldzaam exemplaar zonder logo en tekst, omdat alle proefdrukken werden vernietigd
Een zeer zeldzaam KLM proefdruk (dubbelzijdig)DC-8 met registratienr PH-DCJ uit 1961 zonder logo en tekst.

Dit is een zeer zeldzaam exemplaar zonder logo en tekst,omdat alle proefdrukken werden vernietigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,30

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  cvo
Lid sinds 2017
1 verkochte items
24 cm
34 cm