Niet of onleesbaar gesigneerd - Samos - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Samos kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Samos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Samos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Samos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Samos kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi olieverf werk Samos
Goed staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (58)

Geplaatst door  StudioMazzini
Lid sinds 2021
3 verkochte items
33 cm
23 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd21-6-2021 om 9:49
Eindtijd27-6-2021 om 19:43