Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
Passe-partout65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
weinig zichtbare onregelmatigheden. iets gelig.
Binnen Nederland € 7,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
50 cm
65 cm
38 cm
54 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd18-12-2018 om 22:21
Eindtijd30-12-2018 om 22:18
Biedingen (14)