Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Straat in Lier (bij Antwerpen) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig gemaakt aquarel in heldere kleuren van en straatbeeld in Lier ( bij Antwerpen), op de achterzijde staat vermeld dat het over Lier gaat. Maker is H. Bruggemanse /Bruggemonse/ Bruggemense?

Maten (ingelijst en afgedekt door glas)  Hoog 35 cm en Breed 26 cm.
Stuk is ingelijst en zit achter glas
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs., Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  ks53
Lid sinds 2018
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
26 cm
35 cm
15 cm
23 cm

ObjectlocatieBerkel en Rodenrijs.,  Nederland
Starttijd10-9-2021 om 15:59
Eindtijd21-9-2021 om 20:41
Biedingen (2)