Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - - Sunset 4 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1992
Techniek Gemengde Techniek
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 47.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
REF:MVK21261
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.
Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Het werk is over het algemeen in een goede staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
39.5 cm
47.5 cm
19 cm
26 cm