Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - VIER BLAUWE GLAZEN VAZEN kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Afmetingen28 x 20 x 20 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Verzameling van vier blauwe glazen vazen.
De smalle dikwandige hoge vaas met blauwe slinger erin is 27 cm hoog en heeft een doorsnede van 6 cm.
De vaas met blauwe glazen draad erop is 20 cm hoog en heeft een middellijn van 6 cm.
De blauwe vaas op voet is  19 cm hoog en heeft een middellijn van 5 cm.
De dikwandige blauwe vaas met de aparte versiering in het glas is 16,5 cm hoog en heeft een middellijn van 8,5 cm. Op de bovenkant zit een klein “speldenprikje”.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (59)

Geplaatst door  aartdejongjunior
46 verkochte items
20
28
20

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRHOON,  Nederland
Starttijd28-3-2021 om 10:45
Eindtijd11-4-2021 om 21:13
Biedingen (6)