Niet of onleesbaar gesigneerd - Wijsheid - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Wijsheid kopen? Bied vanaf 1!

  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1994
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
op een kerkhof spreekt een man met een uil.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Katwijk, Nederland

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  MiraenJorg
Lid sinds 2020
1 verkochte items
34 cm
44 cm
27 cm
36 cm

ObjectlocatieKatwijk,  Nederland
Starttijd21-11-2021 om 20:00
Eindtijd28-11-2021 om 20:05
Biedingen (6)