Koen Vanmechelen - The Fighter
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
goed gerestaureerd in mooie lijst | |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | HILVERSUM, Nederland |
Starttijd | 24-4-2024 om 16:22 |
Eindtijd | 30-4-2024 om 20:05 |