Niet of onleesbaar gesigneerd - Zierikzee - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zierikzee  kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zierikzee  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zierikzee  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
Lijst32 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
B2486
ongesigneerd
olie op board
Zierikzee
Ophalen bij ons in Nieuwersluis
ConditieRedelijk

lichte vervuiling door de tijd. De lijst vertoont wat slijtschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (114)
37.5 cm
32 cm
35 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:05-09-2018 om 15:35
Eindtijd:19-09-2018 om 20:45
Biedingen (3)
Oleleo
19 sep. / 13:32
€ 16
devaanhoek
19 sep. / 13:32
€ 11
devaanhoek
12 sep. / 22:26
€ 1