Nils Haglund - Ontmoeting - kleurlitho genummerd en handgesigneerd - Verkocht

Nils Haglund - Ontmoeting - kleurlitho genummerd en handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
  • Nils Haglund
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Nils Haglund

Ontmoeting

mooie kleurenoffsetlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 200

afmetingen blad 64,0  x 45,0 cm

afmetingen beeld 63,0 x 44,0 cm

in goede staat

Nils Haglund

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:01-12-2014 om 13:33
Eindtijd:08-12-2014 om 13:33
Gnav
08 dec. / 13:25
€ 25