Nils Haglund - Ontmoeting - kleurlitho genummerd en handgesigneerd - Verkocht

Nils Haglund - Ontmoeting - kleurlitho genummerd en handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Nils Haglund
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Nils Haglund

Ontmoeting

mooie kleurenoffsetlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 200

afmetingen blad 64,0  x 45,0 cm

afmetingen beeld 63,0 x 44,0 cm

in goede staat

Nils Haglund

Geplaatst door  barb52
68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)