Uniek 1/1 werk, gesigneerd door Noble$$ (gestencild), met certificaat van echtheid.
Gemengde techniek op papier van museumkwaliteit met acrylverbetering door de hand van de kunstenaar.
Uitstekende investering voor verzamelaars.
TECHNIEK: Acrylverf op papier, Gemengde techniek, Lithografie
SIGNATUUR: gesigneerd met stencil, Handgesigneerd
JAAR: 2022
EDITIE: 1/1
Taxatie waarde:
€2000 - €3500
NOBLE$$ is een opkomende kunstenaar die geboren is in Frankrijk, maar op jonge leeftijd naar Amerika verhuisde. Zijn creatieve stijl komt voort uit onderzoek en verkenning van de stedelijke ruimte. Hij ontdekte zijn passie terwijl hij de wereld rondreisde, altijd met een camera in de hand. De meeste kunstwerken van NOBLE$$ zijn plaatsen die hij verkende en vastlegde om zijn gevoelens op een specifiek moment uit te drukken. Maar hij houdt er ook van om met stijl en humor karakters weer te geven en paradoxen te benadrukken.
Geboren in de vroege jaren 90, begon hij zijn carrière als "straatartiest" door zijn werk te exposeren in verschillende online galerijen en op sociale netwerken.
NOBLE$$ stukken illustreren zelfexpressie en elk stuk is gemaakt door de weerspiegeling van een herinnering, van iemands omgeving: de stad, de lichten en het stadsverkeer, die het grenzeloze aspect van iemands werk uitdrukken.