Noor Bos - Marvelo 2001 - ingelijst - 21095

Noor Bos - Marvelo 2001 - ingelijst - 21095 kopen? Bied vanaf 25!
Noor Bos - Marvelo 2001 - ingelijst - 21095 kopen? Bied vanaf 25!Noor Bos - Marvelo 2001 - ingelijst - 21095 kopen? Bied vanaf 25!
  • Noor Bos (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekOffset
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
Lijst68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij Noor Bos- Marvelo 2001

Noor Bos (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Linda00509

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
53 cm
68 cm
33 cm
43 cm
Sluit over 2d 3u 54m 10s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieEnter,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-11-2022 om 14:17
Eindtijd:04-12-2022 om 19:05