Oliver Sieber - Patat - Verkocht

Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!
  • Oliver Sieber (1966)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oliver Sieber
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Oliver Sieber bij xx multiple galerie,
Oplage; 300 ex.
ontwerp; Oliver Sieber
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Oliver Sieber (1966)

Duits Duits

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
65 cm
50 cm