Onbekend: ets, Stilleven met boek - Verkocht

Onbekend: ets, Stilleven met boek kopen? Bied vanaf 1!
Onbekend: ets, Stilleven met boek kopen? Bied vanaf 1!Onbekend: ets, Stilleven met boek kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Stilleven met boek

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1973

Afmetingen werk:  40/32 cm

Afmetingen geheel:  46/40 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Ets

Oplage: 3/5

Werk is in perfecte staat.

Garantie:

Bezichtigen:

Verzendkosten/Ophalen:

Dit werk kan voor € 10,-- binnen Nederland worden verzonden in een pakket via  PostNL

Verzending naar andere landen in overleg.

U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Martha
FA. (6 )

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:20-01-2014 om 15:10
Eindtijd:03-02-2014 om 15:10
Biedingen (2)
Ferre
29 jan. / 08:40
€ 5
ajsch
27 jan. / 20:24
€ 1