Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend gesigneerd: Offset, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Onbekend gesigneerd: Offset, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Onbekend gesigneerd: Offset, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Offset, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Offset, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 52,5 cm x 42,5 cm (Beeld: 30 cm x 20 cm)
Oplage: 77/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Offset op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.
Herkomst: dit werk is afkomstig uit de collectie van International Flavors & Fragrances, te Hilversum (het voormalige Polak&Schwarz).

Administratieve code:

QQIFF

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (332 )

Lid sinds 2010
47123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (665)
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:14-02-2018 om 11:05
Eindtijd:25-02-2018 om 11:05
Biedingen (9)
lunazee
25 feb. / 09:46
€ 17
Joya
25 feb. / 09:46
€ 15
lunazee
25 feb. / 03:51
€ 12
Joya
24 feb. / 09:20
€ 10
renefvdvalk
24 feb. / 05:00
€ 8
Joya
23 feb. / 13:47
€ 6
spaen
23 feb. / 13:47
€ 4
Joya
23 feb. / 13:47
€ 3
spaen
21 feb. / 23:09
€ 1