Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst - Verkocht

Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ingelijst en achter glas.
Zie foto's voor juiste indruk.

Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Onbekend
- Afmeting inclusief lijst: 53 cm x 44 cm
- Afmeting afbeelding: 34 cm x 24 cm
- Conditie: Goed

Werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

SKU: S154

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
FA. (1)

72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:12-11-2017 om 21:33
Eindtijd:26-11-2017 om 21:33
Biedingen (5)
kunst1952
26 nov. / 00:15
€ 30
Marcello020
26 nov. / 00:15
€ 25
kunst1952
26 nov. / 00:14
€ 17
Marcello020
26 nov. / 00:14
€ 15
kunst1952
16 nov. / 11:16
€ 1