Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst - Verkocht

Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bijzondere Uitgaves

Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Gravure, Dinant, Montfort, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ingelijst en achter glas.
Zie foto's voor juiste indruk.

Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Onbekend
- Afmeting inclusief lijst: 53 cm x 44 cm
- Afmeting afbeelding: 34 cm x 24 cm
- Conditie: Goed

Werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

SKU: S154

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland

ObjectlocatieHoogeveen,  Nederland
Starttijd12-11-2017 om 21:33
Eindtijd26-11-2017 om 21:33
Biedingen (5)