Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij

mooi oud schilderij van onbekend kunstenaar

het werk is olieverf op paneel

het schilderij en kader is in goede staat

het werk stelt een portret voor van Luc Faisant

het werk is zeer gedetailleerd geschilderd en komt uit de periode circa 1920 - 1930

het schilderij is ingekaderd met een massief gebronzeerde houten kader

de afmetingen zijn 33cmX27cm

word aangetekend en verzekerd verzonden in een goede verpakking.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deurne, België

ObjectlocatieDeurne,  België
Starttijd29-4-2018 om 14:38
Eindtijd3-5-2018 om 21:38
Biedingen (3)