Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!
onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - portret Luc Faisant kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

mooi oud schilderij van onbekend kunstenaar

het werk is olieverf op paneel

het schilderij en kader is in goede staat

het werk stelt een portret voor van Luc Faisant

het werk is zeer gedetailleerd geschilderd en komt uit de periode circa 1920 - 1930

het schilderij is ingekaderd met een massief gebronzeerde houten kader

de afmetingen zijn 33cmX27cm

word aangetekend en verzekerd verzonden in een goede verpakking.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (87)
Geplaatst door  kerselaar80
FA. (3)

Lid sinds 2018
19 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:29-04-2018 om 14:38
Eindtijd:03-05-2018 om 21:38
Biedingen (3)
jbolle
03 mei / 20:53
€ 5
Batistuta
03 mei / 20:53
€ 3
jbolle
29 apr. / 22:10
€ 1