Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd - Verkocht

Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij

Olieverfschilderij op doek in een houten lijst met gebruikssporen. Gesigneerd, allerlei naamsvarianten mogelijk en '72 is bijgeschreven.

Afmeting 70,5 x 55,5 cm. met lijst. Schilderij is 55 x 40 cm.

Wordt bij verzending verpakt tussen noppenfolie en houten platen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland