Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd - Verkocht

Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - olieverf op doek - boerderij in de polder - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Olieverfschilderij op doek in een houten lijst met gebruikssporen. Gesigneerd, allerlei naamsvarianten mogelijk en '72 is bijgeschreven.

Afmeting 70,5 x 55,5 cm. met lijst. Schilderij is 55 x 40 cm.

Wordt bij verzending verpakt tussen noppenfolie en houten platen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  loft
FA. (14)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:11-03-2018 om 10:24
Eindtijd:18-03-2018 om 10:24
Biedingen (3)
R61F
18 mrt. / 10:14
€ 5
Aapeloekie
17 mrt. / 20:01
€ 3
NeoGeo
11 mrt. / 14:00
€ 1