Onno Haaitsma - Onno Haaitsma 4 tekeningen "kleine serie" - Verkocht

Onno Haaitsma 4 tekeningen "kleine serie" kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Onno Haaitsma 4 tekeningen "kleine serie" kopen? Bied vanaf 10!Onno Haaitsma 4 tekeningen "kleine serie" kopen? Bied vanaf 10!Onno Haaitsma 4 tekeningen "kleine serie" kopen? Bied vanaf 10!Onno Haaitsma 4 tekeningen "kleine serie" kopen? Bied vanaf 10!
  • Onno Haaitsma
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Onno Haaitsma

4 potloodtekeningen in 1 lijst.

Kleine serie XXII

rechtsonder voluit gesigneerd Onno Haaitsma '80

Beeldmaat per tekening: 7 x 13 cm

Lijstmaat 31 x 41 cm

Verzending PostNL tarief, ophalen te halen in Heerenveen

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland