Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd - Verkocht

Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
  • Hendrik David Schild (1872-1928)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Hendrik David Schild
Titel/Voorstelling: "Larense Boerderij"
Datering: omstreeks 1910
Medium /Techniek : potlood op papier
Maten : 20 x 15 cm (papier) en 21 x 31 cm ingelijst
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:16-06-2017 om 13:24
Eindtijd:30-06-2017 om 22:24
Biedingen (3)
Egge
25 jun. / 18:19
€ 5
Den_Olden_Vos
25 jun. / 18:19
€ 3
Egge
20 jun. / 12:48
€ 1