Hendrik David Schild - Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd - Verkocht

Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Originele 1910 potloodtekening "Larense Boerderij" Hendrik D Schildt gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
  • Hendrik David Schild (1872-1928)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Kunstenaar: Hendrik David Schild
Titel/Voorstelling: "Larense Boerderij"
Datering: omstreeks 1910
Medium /Techniek : potlood op papier
Maten : 20 x 15 cm (papier) en 21 x 31 cm ingelijst
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Hendrik David Schild (1872-1928)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1186 verkochte items
Alle items van deze verkoper (117)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd16-6-2017 om 13:24
Eindtijd30-6-2017 om 22:24
Biedingen (3)