Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar : niet kunnen identificeren
Titel/Voorstelling: "Silence please "
Datering: 1991
Medium /Techniek : viltstift op papier
Maten : 25 x 35 cm en 50 x 60 cm gelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( het passe partout is wel besch )