Niet of onleesbaar gesigneerd - originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991 - Verkocht

originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!
originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : niet kunnen identificeren
Titel/Voorstelling: "Silence please "
Datering: 1991
Medium /Techniek : viltstift op papier
Maten : 25 x 35 cm en 50 x 60 cm gelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( het passe partout is wel besch )

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115 )

3104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:23-11-2015 om 21:30
Eindtijd:07-12-2015 om 21:30
Johudales
03 dec. / 18:19
€ 1