Niet of onleesbaar gesigneerd - originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991 - Verkocht

originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!originele strip/cartoon "Silence please" viltstift gesigneerd en gedat. 1991  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Kunstenaar : niet kunnen identificeren
Titel/Voorstelling: "Silence please "
Datering: 1991
Medium /Techniek : viltstift op papier
Maten : 25 x 35 cm en 50 x 60 cm gelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed ( het passe partout is wel besch )

Starttijd23-11-2015 om 21:30
Eindtijd7-12-2015 om 21:30