FA. (4)

Patrick Creyghton - Landschap met bomen

Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!
Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!Patrick Creyghton - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  EBi
FA. (2)

31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Patrick Creyghton (1934)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en stijlvolle litho Patrick Creyghton in goede staat. Handgesigneerd epreuve d'artiste exemplaar.

Langs de randen van het werk vertoont het werk lichte slijtage en wat vlekjes, het deel dat na inlijsting zichtbaar is ziet er zeer goed uit.

Patrick Creyghton (1934)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  EBi
FA. (2)

31 verkochte items
53 cm
78 cm
Starttijd:10-04-2022 om 19:32
Eindtijd:17-04-2022 om 21:48
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland