Dit kavel bestaat uit 4 grote ingelijste zeefdrukken van de te vroeg overleden kunstenaar Patrick Nagel (1945-1984). De zeefdrukken zijn ingelijst in metalen lijsten met passe-partout en glasplaat. -Afmetingen van de 4 werken: 1. Lijst, 102 x 82 x 2½ cm. Beeld, 81 x 60 cm. 2. Lijst, 102 x 82 x 2½ cm. Beeld, 81 x 60 cm. 3. Lijst, 82 x 97 x 2½ cm. Beeld, 60 x 70 cm. 4. Lijst, 94 x 82 x 2½ cm. Beeld, 66 x 60 cm. -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar. -Conditie: In goede staat. De lijsten hebben slijtplekjes en de glasplaat van de 4e zeefdruk heeft in de rechterbenedenhoek een barst (zie de laatste foto). Zie ook de foto’s. Op de foto’s is weerspiegeling te zien. De 4 werken kunnen zo aan de muur.
(Wij bieden ook een affiche van Patrick Nagel ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Informatie over de kunstenaar: Patrick Nagel (25 november 1945 – 4 februari 1984) was een Amerikaanse kunstenaar en illustrator. -Opleiding: The Chouinard Art Institute in Los Angeles en California State University (1969). Hij maakte schilderijen, zeefdrukken en illustraties in een kenmerkende stijl, gebaseerd op Art Deco en Pop Art. In 1971 werkte Patrick Nagel als grafisch ontwerper voor ABC Television. Vanaf 1972 werkte hij als freelance kunstenaar voor bedrijven en tijdschriften, waaronder Architectural Digest, Harper's Magazine, IBM, ITT Corporation, MGM, Oui, Rolling Stone, United Artists en Universal Studios Hij is vooral bekend van zijn illustraties voor Playboy Magazine en de popgroep Duran Duran, waarvoor hij de cover van hun album “Rio” uit 1982 ontwierp. Patrick Nagel stierf op 4 februari 1984, na deelname aan een benefietbijeenkomst van beroemdheden om geld in te zamelen voor de American Heart Association in Santa Monica. Zijn doodsoorzaak was een hartaanval.... (bron: o.a. Wikipedia)
Afhandeling: Let op A.U.B. -De 4 ingelijste werken kunnen afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat. De 4 ingelijste werken kunnen niet per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.
Vragen? Klik hiervoor op “Vraag de verkoper” Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Goed
In goede staat. De lijsten hebben slijtplekjes en de glasplaat van de 4e zeefdruk heeft in de rechterbenedenhoek een barst (zie de laatste foto). Zie ook de foto’s. Op de foto’s is weerspiegeling te zien. De 4 werken kunnen zo aan de muur.
koeriersdienst