Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar

Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!
Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 325!
  • Paul Andriesse (1955)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + tekst
1984/1986

Zwart-witfoto
Op de achterzijde genummerd (12) en gedateerd 84,
Zichbaar aan de achterzijde door venster
plus
Gedrukte tekst van Paul Andriesse, september 1986

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s
Zwevend ingelijst
in een op maat gemaakte dubbel  (zuurvrij) passe-partout
In exclusieve wit houten lijst
onder uv-werend plexiglas.

Maat lijst : 50 x 40 cm
Maat per werk : ca. 14 x 9 cm

Dit mooie werk kan direct aan de muur!

Werk is in zeer goede conditie
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Werk in zeer goede conditie en nieuw ingelijst

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 38,80

Paul Andriesse (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
50 cm
40 cm
16 cm
22 cm
Starttijd8-4-2024 om 15:17
Eindtijd22-4-2024 om 21:18
Openingsbod € 325
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland