Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho - Verkocht

Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!Paul Balluriau - Pan en de Nimfen - Litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul Balluriau (1860-1917)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1896
TechniekVaria
StijlImpressionistisch
Afmetingen33 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Kleurenlitho door Paul Balluriau.
Voorstelling van Pan met een drietal Nimfen.
Losbladig, beeldmaat 33x23.5, bladmaat 37x26
Gesigneerd l.o. in de druk: 'Paul Balluriau', annotatie l.o. (Dessin de Balluriau)
Herkomst: Gil Blas 1896
Authenticiteit volledig gegarandeerd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Paul Balluriau (1860-1917)

Frans Frans

Geplaatst door  lenteman
393 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
23.5 cm
33 cm