Paul Bervoets - Geen titel - Verkocht

Paul Bervoets - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!

Paul Bervoets - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Paul Bervoets - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Paul Bervoets - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Paul Bervoets - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Paul Bervoets - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!
  • Paul Bervoets (1931-2002)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Gemengde Techniek
Drager Papier
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34.5 x 23.5 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Comté en dekverf.
Wissellijst met passe-partout
Verkeerd in nette staat.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Paul Bervoets (1931-2002)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  machteld45
Lid sinds 2019
6 verkochte items
47 cm
57 cm
23.5 cm
34.5 cm