Gustave De Smet - Het goede huis
Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
Jan Goeting - Kerke van Auvers Zuit Frankrijk
Gerard Hordijk - studie van een man
Jaartal | 1966 |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Het werk zelf is in een perfecte staat Het kader is in een zeer goede staat! | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gavere, België |
Starttijd | 20-3-2023 om 18:57 |
Eindtijd | 31-3-2023 om 22:43 |