Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina - Verkocht

Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!
Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!Paul Emile Berthon - Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!
  • Paul Emile Berthon (1872-1909)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1901
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 39 cm (h x b)
Lijst48 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage?
Een lithografie gemaakt van koningin Wilhelmina in verband met haar 21ste verjaardag, Wilhelmina in klederdracht

is in goede staat

Paul Emile Berthon (1872-1909)

Frans Frans

Geplaatst door  Lotte57

Lid sinds 2022
1 verkochte items
44 cm
48 cm
39 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-02-2022 om 13:20
Eindtijd:17-02-2022 om 21:37
Biedingen (3)
Breezylet
17 feb. / 14:14
€ 105
ellenmol
17 feb. / 14:14
€ 95
Breezylet
15 feb. / 22:28
€ 75