Paul Emile Berton - Portret Wilhelmina - Kleurlitho - Verkocht

Paul Emile Berton - Portret Wilhelmina - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Paul Emile Berton - Portret Wilhelmina - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!Paul Emile Berton - Portret Wilhelmina - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!Paul Emile Berton - Portret Wilhelmina - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!Paul Emile Berton - Portret Wilhelmina - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Emile Berton (1846-1909)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Stijl Romantisch
Onderwerp Portret
Afmetingen 19 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Kleurlitho door Paul Emile BertonPortret in Art Nouveau stijl van Koningin WilhelminaNiet gesigneerdHerkomst: J.F. van de ven - BaarnAuthenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00

Paul Emile Berton (1846-1909)

Frans Frans

Geplaatst door  lenteman
413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
18 cm
19 cm