Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
*** CHRISTMAS SALE ***
Paul Kostabi - 31 31
Schitterend kleurrijke en vrolijke voorstelling
Formaat: 61,0 x 47.0 cm, voorstelling: 50 x 37 cm
Prachtige kleuren lithografie op zwaar art papier
In uitstekende staat, nog nooit ingelijst geweest.
Per hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Limited edition van 75.
Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!
Wordt goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden met track&trace nummer.