PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 - Verkocht

PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Paul Kostabi - 31 31

Schitterend kleurrijke en vrolijke voorstelling

Formaat: 61,0 x 47.0 cm, voorstelling: 50 x 37 cm
Prachtige kleuren lithografie op zwaar art papier
In uitstekende staat, nog nooit ingelijst geweest.
Per hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Limited edition van 75.

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden met track&trace nummer.

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:27-11-2015 om 00:02
Eindtijd:10-12-2015 om 20:02
Biedingen (6)
17758
09 dec. / 22:38
€ 13
kleurrijkekunstfriesland
09 dec. / 22:38
€ 12
kleurrijkekunstfriesland
08 dec. / 16:30
€ 7
Chip
01 dec. / 20:29
€ 5
Artifarti
30 nov. / 23:02
€ 3
danser
27 nov. / 10:35
€ 1