Paul Indrek Kostabi - PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 - Verkocht

PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!PAUL KOSTABI - 31 31, Lithografie, handgesigneerd, oplage 75 kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Paul Kostabi - 31 31

Schitterend kleurrijke en vrolijke voorstelling

Formaat: 61,0 x 47.0 cm, voorstelling: 50 x 37 cm
Prachtige kleuren lithografie op zwaar art papier
In uitstekende staat, nog nooit ingelijst geweest.
Per hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Limited edition van 75.

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden met track&trace nummer.