Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Theo Blankestijn - De wilg in het hoge gras
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 25.4 x 7.5 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Het bijzondere verdraaide design is te danken aan ontwerper Paul Loebach.
Deze kandelaar lijkt te smelten door de hitte van de kaars. Een grappig en uniek design object. Zet deze kandelaar op de borrel- of dinertafel en je hebt direct een gespreksonderwerp.
Een traditionele kandelaar is middels een 3D-tekenpakket vervormd en hier is een mal van gemaakt waarin de kandelaars gegoten worden. De kandelaar is uitgevoerd in zwaar materiaal en staat als een huis, wel zo veilig.
Een echte eyecatcher in je interieur
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.