Paul Marcus - Help!

Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!
Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!Paul Marcus - Help! kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul Marcus (1936)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1981
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzonder werk van Paul Marcus: Mediakunstenaar, schilder, Haagse kunstkring
Gymnasium en Universiteit in de Marxistische DDR. Studierichting Germanistiek en Geschiedenis. In 1957 werd hij het land uit gezet, hij wilde geen Westduits burger worden. Met vluchtelingenpas en monsterboekje volgde hij de hippie trails van deze wereld. Matroos, fabrieksarbeider aan de lopende band, etc. Vanaf 1965 in Den Haag gevestigd, en werd Nederlands staatsburger. Kreeg schilderles bij Miep de Leeuwe en Willy Rieser. Geniet tentoonstellingen en werk in binnen- en buitenland o.a. Zwitserland, Spanje, Frankrijk, Duitsland.
Het werk verkeert in zeer goede staat en is ingelijst in een aluminium lijst achter ontspiegeld glas.

Paul Marcus (1936)

Nederlands NederlandsDuits Duits

Geplaatst door  MDalen
Lid sinds 2017
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
100 cm
70 cm
80 cm
54 cm
Starttijd6-9-2019 om 14:42
Eindtijd13-9-2019 om 21:57
Openingsbod € 100
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland