Paulien Wittenrood - Paulien Wittenrood: Ets "eikenblad onder larixnaalden" - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Paulien Wittenrood (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(4-4-1)

Zeer mooie ets van Paulien Wittenrood. In perfecte staat op mooi helder wit, geschept papier.

Titel: Eikeblad onder Larixnaalden
Jaartal: 1980
Afmetingen: 60cm x 45cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 9/75

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Starttijd14-11-2011 om 10:31
Eindtijd21-11-2011 om 10:31