Peter Klashorst - Abstracte compositie - Verkocht

Peter Klashorst - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 29!
Peter Klashorst - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 29!Peter Klashorst - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 29!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2016
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder werk van de Nederlanse kunstenaar Peter Klashorst.

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Mixed media op papier

Als bewijs van echtheid wordt de digitale foto van Peter en het werk aan de hoogte bieder gemaild.

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (43)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
42 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 29,00
Starttijd:17-03-2019 om 08:23
Eindtijd:31-03-2019 om 22:35
yellow8
31 mrt. / 22:28
€ 29