Peter Klashorst - Abstracte compositie - Verkocht

Peter Klashorst - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 29!

Peter Klashorst - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 29!Peter Klashorst - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 29!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2016
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder werk van de Nederlanse kunstenaar Peter Klashorst.

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Mixed media op papier

Als bewijs van echtheid wordt de digitale foto van Peter en het werk aan de hoogte bieder gemaild.

Gesigneerd

Binnen Nederland € 11,00

Peter Klashorst (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  kunstwinkel
192 verkochte items
42 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
Starttijd17-3-2019 om 8:23
Eindtijd31-3-2019 om 22:35