Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) - Verkocht

Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!

Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2020
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier, ingelijst en kan direct aan de muur.

Totale afmeting is circa 54 x 44 cm.

Uit 2020

Gesigneerd

Gezien het risico op beschadigen (glas) gaat de voorkeur uit naar afhalen. Verzenden is ook mogelijk; risico is dan voor de koper.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland

ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
Starttijd26-11-2021 om 22:56
Eindtijd3-12-2021 om 21:50
Biedingen (30)